Ürün Kodu: OS.K199
Stok Durumu: Stok Bilgisi Alınız
Teknik Özellikler
A (mm) 100
B (mm) 100
C (mm) 2,7
Gramaj (kg/m) 2,541

Alüminyum Kutu

Alüminyum kutu dikdörtgen ve kare şekillerde ortası boş, ölçüleri ise müşteri ihtiyacına göre şekil alan alüminyum yapılı ürünlerdir. Alüminyum kutu farklı hedefler doğrultusunda geniş kullanım alanlarına sahiptir. Sanayinin her alanında alüminyum kutu profilleri kullanılır.

Alüminyum Kutu Profilleri

Alüminyum kutular sağlam ve kullanışlı yapıda üretilebilir. Kolay şekil alma özelliği nedeni ile istenilen tür ve modelde alüminyum kutu profilleri çeşitlendirilebilir. Firmamızın tedarik ettiği alüminyum kutu malzemeleri 1. Sınıf kalite olup istenilen ebatlarda sipariş verebilirsiniz. Alüminyum kutu profilleri üretiminde demir ve alüminyum yaygın olarak kullanılır. Bunların yanı sıra özellikle sanayi sektörü için paslanmaz çelik ve galvaniz malzemeleri sıklıkla tercih edilir.

Alüminyum Kutu Çeşitleri

Dünya genelinde bir metal olan alüminyum birbirinden farklı özellikte ve şekillerde üretilmektedir. Çeşitliliği açısından zengin olan alüminyum kutu malzemesi kullanıcısına birçok avantaj sağlamaktadır. Nitelikli malzeme ve sağlam yapı tekniği avantajı ile kullanım bakımından olumlu sonuç fırsatları yaratır. Alüminyum kutu çeşitleri müşteri ihtiyacına göre şekil alır ve sizlere teslim edilir. Alüminyum piyasasında birçok çeşit kutu türleri bulunur. Burada önemli olan kurumsal firma seçimi ve firmanın referans değerleri baz alınarak tercih yapılmasıdır.

Firmamız uzun yıllardır alüminyum sektöründe hizmet vermekte ve sizlerin ihtiyaçlarını sorunsuz olarak karşılamaktadır. Alüminyum kutu siparişlerinizde en özel ve kaliteli alüminyum kutu malzemeleri tercih edilir. Bütün sektörlerin alüminyum kutu profilleri ihtiyaçlarını firmamız karşılayabilme kapasitesine sahiptir.

Teknik Özellikler
A (mm) 100
B (mm) 100
C (mm) 2,7
Gramaj (kg/m) 2,541