Güneş paneli güneş ışınları ile oluşan akımı elektrik enerjisine dönüştürür. Ev ve türevi yerleşim alanlarında avantajlı olması ve düşük maliyetli olması sebebiyle tercih edilmektedir. Güneş paneli alüminyum profil birçok farklı desende ve kalınlıkta isteğe özel olarak imal edilmektedir. Alüminyum güneş paneli maddiyat ve kullanım kalitesi ve rahatlığı açısından en çok tercih edilen güneş enerji sistemi profillerindendir. Alüminyum profil üreticileri güneş paneli profilleri başta olmak üzere birçok farklı türde üretim yapmaktadır. Uzun yıllar tecrübeyle sabit ve müşteri potansiyeli yüksek, yıllar boyu tonlarca alüminyum profil imalat hizmeti vererek birçok çeşit üretim yapmaktadır. Farklı tasarımlarda pencere, kapı dahil istenilen özellikte titizlikle ürün imalatı yapılmaktadır.

Güneş paneli; Işıl güneş sistemleri, fotovoltaikler olarak iki türe ayrılmaktadır.
Işık güneş sistemleri direkt olarak güneş enerjisini alarak suyu ısıtır.
Fotovoltaikler ise güneş enerjisini alarak enerjiye çevirir.

Güneş paneli Taşıyıcı Sistemleri, solar güneş paneli taşıyıcı sistemleri çatıya veya uygun alana montajda kullanılır santral ömrü ne kadarsa o kadar uzun yıllar boyu kullanılır.
Güneş paneli profilleri sistemleri dört şekilde mevcuttur. Alana ve kullanım amacına göre dört çeşitten biri tercih edilebilir.
Tek kolon sistem, çift kolon sistem, cam güneş paneli uyumlu sistem, çatı montaj sistemi olarak çeşitlendirilmiştir. Paslanmaz ve dayanıklı alüminyum çeşitleri hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçerek ihtiyacınızı karşılayarak kaliteli bir alışveriş yapabilirsiniz.
Güneş paneli alüminyum Konstrüksiyonları ve güneş paneli kurulumu için A’dan Z’ye bütün inovatif ürünler sizin ihtiyacınıza yönelik olarak hazırlanarak uygulanır.

Güneş Paneli Katmanları (Yapısı)

Güneş paneli katmanları sırasıyla; Alüminyum çerçeve, yalıtım malzemesi, özel temperli cam, film, sırt folyosu ve bağlantı kutusu olarak altı katmandan oluşmaktadır.
Güneş paneli çerçevesinin montajı için çeşitli malzemeler gerekmektedir. Güneş paneli montaj rayı, kelepçesi, kancası, güneş paneli montaj sehpası olarak çeşitleri ve ölçüleri alüminyum olarak 1. Sınıf kalite ile hizmetinizdedir.
Güneş paneli profilleri çeşitleri şu şekildedir;
Omega profiller
Standart ve özel kaynaklı profiller
Özel açık profiller
Özel kesitli ve delikli solar konstrüksiyon profiller
Tüm bu malzemelerin içerisindeki kalite ürünün kullanımı ve uzun yıllar üründen fayda almak için oldukça önemlidir. Yıllardır sektörde en çok tercih edilen firmamız ve uzman ekibimizde birlikte alüminyum güneş paneli isteğinize uygun ölçülerde ve şekillerde, kalıplarda tasarlanır ve istenilen alüminyum montaj profili imal edilir.
Kurulumu için çatı gibi eğimli veya arazi gibi dik bölgelere paralel kurulum panellerini sabitlemek için istenilen bölgeye güneş paneli alüminyum konstrüksiyonları kurulmaktadır. Ayrıca güneş paneli montaj profili, güneş paneli montaj rayı farklı ölçülerde alüminyum malzemeden yapılmaktadır. Ürünlerimiz alüminyum güneş paneli profilleri başta olmak üzere 1. Kalite alüminyumdan yapılmaktadır. Bu şekilde güneş geçirgenliği güneş paneli konstrüksiyon montajı dahil tepeden tırnağa kaliteli ve uzun yıllar kullanılacak kalitede olur. Alüminyum hava durumlarına karşı dayanıklıdır, paslanma yapmaz ve direnci fazladır.

Güneş Enerji Sistemi Profilleri, Solar Alüminyum Profil Fiyatları ve Malzeme Ücretleri Nelerdir?

Güneş paneli profilleri, solar alüminyum profil fiyatları ürünün kalınlığına, malzeme kalitesine ve çeşidine, montaj yapılacak alana göre değişiklik göstermektedir. Alüminyum profillerimiz 1. Derece kalitede olup yıllardır tecrübeyle fiyat olarak uygun kalite olarak üst seviyedir. Montaj, üretim ve her aşamada çalışmakta olan uzman ekibimizden internet sitemizden veya bize telefon yoluyla ulaşarak fiyat bilgisi öğrenebilirsiniz.
İnternet sitemizden ürün detaylarına ulaşarak herhangi bir konuda uzman desteği almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin her bölgesine ürün gönderimi titizlikle yapılmaktadır. Ürün ölçüleri ve mükemmel alüminyum malzeme kalitesiyle uzun yıllar kaliteli ürün kullanımınız için daima buradayız.Bu kategoride ürün bulunamadı.