Ürün Kodu: OS.D3
Stok Durumu: Stok Bilgisi Alınız
Teknik Özellikler
A (mm) 6
B (mm) 0
Gramaj (kg/m) 0,076

Alüminyum Dolu Çubuk

Alüminyum dolu çubuk çoğu zaman kullanım amacı çeşitliliğine göre özel olarak hazırlanır. Firmamız bu özel üretim alüminyum dolu çubuk malzemelerini alaşımlı ve esktrüzyon işlemi yapılmış olan ürünlerden tedarik etmektedir.
Kullanım amacının çeşitliliğine uygun olarak imal edilen, değişik alaşımda ve yeterlilikte alüminyum malzemeleri bulunmaktadır. Üretim konusunda sarf edilen alaşımlı alüminyum malzemeler ekstrüzyon prosedürü ile üretilerek kullanıma hazır ve elverişli olarak kullanılır.

Alüminyum Dolu Malzeme

Günümüzde inşaat ve birçok sektörde alüminyum ve alüminyum alaşımlı malzemeler kullanılmaktadır. Bu malzemeler sektör ihtiyacına göre firmamızda şekil alarak teslim edilir. Sadece alüminyum yapılı içi dolu çubuklar, içi dolu istenilen geometrik şekillerde kalıplara sokulabilir. Alüminyum dolu çubuk malzeme ürün çeşitliliği firmamız stoklarında müşterilerini beklemektedir. Alüminyum dolu malzeme çeşitlerinden en sık kullanılanlar aşağıdaki gibidir.

Alaşımlı Dolu Çubuk

Ekstürüzyon yöntemi ile üretilen alaşımlı dolu çubuk alaşım alarak ve ısıl işlemlerden geçirilerek müşterilerimize takdim edilmektedir. Alaşımlı dolu çubuk özellikle makina sanayi, kalıp sanayi, savunma sanayi, otomotiv sanayi, reklam sanayi, inşaat sanayi gibi endüstriyel uygulamalarda kullanılmaktadır. Alüminyum dolu çubuklar seri kesim yapılarak aynı gün içerisinde istenilen miktarlarda servise hazırlanmaktadır.

Alüminyum İçi Dolu Çubuk

Alüminyum içi dolu çubuk oldukça işlevsel ve kullanım alanı bakımından zengin bir üründür. Arzu edilen çap ve ölçülerde alüminyum içi dolu çubuk kesimi yapılmaktadır. Sert alaşımlı türevlerindeki alüminyum dolu çubuklar metaryellerini sayfamızdan inceleyip güvenle sipariş verebilirsiniz.

Alüminyum Kare Dolu Malzeme

Alüminyum kare profilleri içi boş profiller olarak üretilirken alüminyum dolu kare malzeme olarak ta üretilmektedir. Paslanmaz kare alüminyum dolu çubuk istenilen ebatlarda kesilebilir. Makine parçaları, kilit mekanizmaları, gemi, otomotiv, mutfak gibi alanlarda alüminyum kare dolu malzeme kullanılabilir. Müşteri ihtiyacına çözüm üreten firma ekiplerimiz ile iletişime geçerek alüminyum kare dolu profilleri siparişi verebilirsiniz.

Alüminyum Kare Dolu Ürün Özelliği

Alüminyum kare dolu malzeme sertlik yönünden kullanım için oldukça işlevseldir. İşlevsel anlamda alüminyum dolu kareler gereksinim olan her alanda kullanıma uygundur. Alüminyum dolu çubuk ürünlerini sayfamız üzerinden veya firmamıza ulaşarak kolayca temin edebilirsiniz.

Alüminyum Kütük Malzeme

Alüminyum kütük malzeme ağır sanayi veya gemi sanayi alanlarında kullanımı yaygındır. Ebat ve şekil müşteri ihtiyacına göre şekil alır. Kullanılacak alanlar alüminyum kütük kullanımına uygun olmalıdır. Bu analiz yapıldıktan sonra usta kişiler tarafından kullanılması uygundur.

Alüminyum Çubuk Fiyatları

Alüminyum çubuk fiyatları istenilen ölçüler ve şekillere göre belirlenir. Her alüminyum dolu çubuk ürünü kendi özelliklerine göre değerlendirilir ve fiyat belirlenir. Alüminyum dolu çubuk hesaplaması yapıldıktan sonra seçilen malzemenin birim fiyatları üzerinden fiyat listeleri hazırlanır.

Alüminyum Dolu Çubuk Ağırlık Hesaplama

Alüminyum dolu çubuk ağırlık hesaplama için firmamızın özel olarak kullandığı program ile alüminyum dolu çubuk ağırlık hesaplamaları yapabilirsiniz. Hesaplama yaparken alüminyum dolu çubuk yoğunluğu, et kalınlığı, ebatları ve çapı değerleri ele alınarak hesaplama yapılır.

6082 Dolu Malzeme

6082 dolu malzeme alaşımı orta setliğe sahip ve birçok özelliği bir arada barındıran alaşımdır. Fiyat performans oranıyla örtüşerek, mühendislik ve endüstrinin birçok alanında kullanılır. Dikdörtgen, kare, çubuk ve altıgen lama olarak üretilmesinin yanı sıra özel alüminyum dolu çubuk profil istekleriniz de üretilmektedir. Gemi sanayi, otomotiv endüstrisi, elektrik endüstrisi ve makine endüstrisi yaygın kullanım alanlarındandır.

7075 Dolu Malzeme

Alaşımı yüksek sertlikte ve ısıl işlemle beraber çelikten daha kuvvetli bir hal alabilmektedir. 7075 dolu malzeme hafif olması ile savunma ve uzay sanayisi için en doğru tercih seçeneği oluyor. 6082 dolu malzemesi gibi kare, dikdörtgen, içi dolu çubuk şekillerinde üretimi yapılıyor. İşlenebilir kolaylığı ve yüksek sertlik ile bulunduğu alanda rahat kullanım kolaylığı sağlıyor.

Uzun yıllar alüminyum sektöründe hizmet vermekte olan firmamız, alıcı ve kullanıcı hizmetlerini sorunsuz süreçler ile geçirebilen ekiplerimiz ile tüm sektör ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Alüminyum dünyası geniş ve zengin bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Bu zenginliği teknoloji ile birleştirerek çözüm ortaklığı yapıyor ve gereksinimlerinizi en kısa sürede tamamlıyoruz. Uygulama alanları, ürün özellikler, ürün yelpazesi konusunda yeterli donanım ve bilgiye sahip olan ekiplerimiz ile alüminyum sektöründe öncü firma özelliğini korumaktan gurur duyarız. Alüminyum türevleri, alüminyum dolu çubuk ihtiyaçlarınızı firmamıza ulaşarak güvenle karşılayabilirsiniz.

 

Teknik Özellikler
A (mm) 6
B (mm) 0
Gramaj (kg/m) 0,076